Yeni Ofis Gönüllümüz Sen Misin?
inceleyin

Yeni Ofis Gönüllümüz Sen Misin?

Toplum Gönüllüleri Vakfı‘nın Samsun’daki İğne Deliği Gençlik Merkezi (www.ignedeligigem.org) için bizimle beraber çalışacak 2 ofis gönüllüsü arkadaş arıyoruz. Ofis Gönüllüleri, haftanın en az ”2 tam gün ya da 1 tam 2 yarım gün” Gençlik Merkezindeki faaliyetlere destek verecek, Gençlik Merkezi Ekibi koordinasyonunda çalışacak.
Gençlik çalışması/sivil toplum konusunda deneyim kazanmak isteyen

Güz Dönemi Kurs ve Atölye Başvuruları Başladı
inceleyin

Güz Dönemi Kurs ve Atölye Başvuruları Başladı

Atakum Halk Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilecek olan kurslarımız ve alanında deneyimli Genç Gönüllü Eğitmenlerimizle gerçekleştireceğimiz Atölye çalışmalarımızın online başvuruları başladı.

Stajyer Duyuru
inceleyin

Stajyer Duyuru

 
Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Samsun’daki İğne Deliği Gençlik Merkezi (www.ignedeligigem.org ) için bizimle beraber çalışacak 2 stajyer arkadaş arıyoruz. Stajyerler, haftanın en az ”2 tam gün ya da 1 tam 2 yarım gün” Gençlik Merkezindeki faaliyetlere destek verecek, Gençlik Merkezi Ekibi koordinasyonunda çalışacak.  
Gençlik çalışması/sivil toplum konusunda deneyim kazanmak

Gönüllük Çağırısı
inceleyin

Gönüllük Çağırısı

 
Gönüllü olmak, gönüllülük faaliyetlerine katılmak, sosyal sorumluluk projelerinde yer almak, çevrende gördüğün sorunları iyileştirmek, kendini geliştirmek, eğlenmek, Gençlik Merkezimizde yer alan 8 adet kulübümüzde(Keşfet,Tebeşir, Spor, Kültür ve Sanat, İnsan Hakları ve Sağlık, Doğa ve Çevre, Basın ve İletişim, Avrupa Fırsatları) etkinlikler düzenlemek, Masa Tenizi-Langırt-Playstation gibi alanlarda boş vakitlerini değerlendirmek