Stajyer Duyuru

 

Toplum Gönüllüleri Vakfı’nın Samsun’daki İğne Deliği Gençlik Merkezi (www.ignedeligigem.org ) için bizimle beraber çalışacak 2 stajyer arkadaş arıyoruz. Stajyerler, haftanın en az ”2 tam gün ya da 1 tam 2 yarım gün” Gençlik Merkezindeki faaliyetlere destek verecek, Gençlik Merkezi Ekibi koordinasyonunda çalışacak.  

Gençlik çalışması/sivil toplum konusunda deneyim kazanmak isteyen ve gençlik çalışmalarına ilgisi olan, tercihen İngilizce bilen, 30 yaşından genç kişiler arasından belirlenecektir.

 

Stajyerlere sağlanacak olanaklar:

– Gençlik Merkezi ve gençlik çalışmaları konusunda oryantasyon

– Çalıştığı günler için şehir içi yol masrafları ve öğle yemekleri,

– (Duruma göre) şehir dışındaki gençlik proje ve etkinliklerine Gençlik Merkezi adına katılma ve seyahat masraflarının karşılanması

– Gençlik çalışmalarıyla ilgili uygun olan ulusal ve uluslararası eğitim ve etkinliklere katılmada öncelik verilmesi

İlgili arkadaşlarımızın 5 Eylül 2017 SAAT 17:00’a kadar özgeçmiş ve bir sayfalık motivasyon mektubuyla [email protected] adresine internet ortamından başvuru yapmaları beklenmektedir.

 

Oğuzhan ÖZTANIR | İğne Deliği Gençlik Merkezi – Toplum Gönülleri Vakfı | Tel: 0362 438 83 30| Adres: Mimar Sinan Mahallesi118.Sokak No:11 Atakum Samsun Türkiye www.tog.org.tr | www.ignedeligigem.org

You must Login to Our site to register this event!

Yorum Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.