TOG İğne Deliği Gençlik Merkezi / 17-25 yaş arasındaki gençliğin öncülüğünde, toplumsal barış, dayanışma, değişimi gerçekleştirmek üzere yola çıktık. Çevresine karşı duyarlı ve sorunun bir parçası olmak yerine, sorunlara çözümüne katkıda bulunan gençliği; Sosyal duyarlılık yönünde bir bilinç oluşturmayı hedeflemektedir.

Nedenlerimiz

Baktığınız bir nedenden dolayı para yatırın

Neden Bizi Seçmelisiniz

1-3% guaranteed pricing and fastest access to your funds. We only need it for other necessary activities. Nearly every other fundraising site will charge you at least 8%. And beware of sites that claim to be free. We mean that in the nicest of ways.
Keep the money you raise whether you beat your goal or not. Also no deadlines reqquirements. So you keep what you raise for your cause.
We can help structure your gift to maximize tax advantages and we will work with your professional advisor to put in place highly effective approaches to charitable giving. This work will help your gift becomes more valuable for charity activities.
Many other organizations and millions of individuals worked with us and we offer the opportunity to connect with other donors. We hope we can create a large supportive community by our trusted.
We are a local organization with five decades of experience, our board of trustees and professional staff have broad knowledge of community issues and needs. We’ve developed successful partnerships with local and national companies across different business sectors.

Dokunduğumuz hayatlardaki parmak izlerimiz asla solmaz

Ol Değişim

Our projects

İnsanlar ne diyor

Duygu Aksu
Merhabalar ben (duygu aksu) iğne deliği gençlik merkezinde görmüş olduğum cilt bakımı ve estetisyenlik kursu bana birçok şey kattı. bu katkıdan dolayı öğretmenim "CANAN BEKAR"A çok teşekkürlerimi sunarım... hocamın güler yüzlü ve hoşgörü bir eğitimci olması bize göstermiş olduğu ilgisi ve bilgilerinden dolayı çok teşekkür ediyorum aynı zamanda bu eğitimi sağlayan kuruma teşekkür ediyor ve saygılarımı sunuyorum iyiki varsınız canan hocam sizi çok seviyoruz.
Banu Polat
Bağlanamam projesinde benim katıldığım en kalabalık etkinlikti ve organize olmak hepimizin çocuklar için bişey yapmak istemesi oradaki o duygu beni heyecanlandırmış, canlandırmıştı. Çocuklarla birlikte güzel bir etkinlikte içlerinden birinin yüreğine dokunup iyiyi göstermek düşüncesi bile çok güzel 🙂
Zekiye Eken
Çalışmalarımızda önceliğimiz doğal malzemelerle çalışmak ve üretmek daha sonrasında bu malzemeleri pazarlamak, insanlara ekonomik olarak katkıda bulunmak ve güzel arkadaşlıklarla devam etmek 🙂 Motive olmak ve mutluluğumuzu paylaşmak kursta önem verdiğimiz şeylerdir 🙂
Semra Özcan
Bu kursta aile gibi bir yapı var,düşünce özgürlüğünü, alan özgürlüğünü seviyorum. 3 senedir bu kursa geliyorum,elimin çeşidine göre sevdiğim malzemelerle çalışıyorum. İyi ki böle bir yer var herkese teşekkür ediyorum.
Görkem Yurt
Geçmiş İlkokulunda yaptığımız etkinlik sonrası çok mutluyum. Daha önce katıldığım etkinliklerden daha çok bu etkinlikten keyif aldim.